Миколаїв

• 28 вересня , 2024 вересня

• Миколаїв • 18.1° Переважно ясно

Миколаївська тенісистка посіла девʼяте місце на змаганнях у Луцьку

Миколаївська тенісистка Вікторія Васильєва зайняла два 9 місця на змаганнях у ЛуцькуМиколаївська тенісистка Вікторія Васильєва зайняла два 9 місця на змаганнях у Луцьку.Фото: Федерація тенісу

Миколаївська тенісистка Вікторія Васильєва зайняла два девʼятих місця на змаганнях у Луцьку.

Як повідомляє Федерація тенісу України у Миколаївській області, у Луцьку з 13 по 21 вересня відбулись два турніри з тенісу.

«Юна миколаївська спортсменка взяла участь: «Осіння першість Луцька», змагання проходили з 13 по 14 вересня. Вікторія змагалася в одиночному розряді серед дівчат до 14 років і посіла почесне дев'яте місце», – йдеться у повідомленні.

А також миколаївська спортсменка взяла участь у парному розряді серед дівчат до 14 років.

«Друге змагання «Кубок Мера Луцька», проходило з 16 по 21 вересня. У парному розряді серед дівчат до 14 років Вікторія також виборола 9 місце в парі з партнеркою Поліною Нікітіною з Одеси. Нехай цей досвід стане стимулом для нових перемог», – йдеться у повідомленні.

Миколаївська тенісистка Вікторія Васильєва зайняла два 9 місця на змаганнях у Луцьку. Фото: Федерація тенісуМиколаївська тенісистка Вікторія Васильєва зайняла два 9 місця на змаганнях у Луцьку. Фото: Федерація тенісу

Нагадаємо, з 9 по 18 серпня в Києві пройшов Чемпіонат України з тенісу, де Миколаївську область представили чотири тенісисти: Геннадій Лєшан, Тимур Багбеков, Олександр Журов та Роман Андріюк.

Крім того, з 4 по 14 липня в Києві пройшов Чемпіонат України з тенісу до 12 років, де змагались найкращі юні спортсмени з усіх куточків країни. Серед учасників були і дві тенісистки з Миколаєва, які продемонстрували високий рівень майстерності.