Вже 2 читачів МікВісті вирішили приєднатись до Клубу. Наша ціль — 200

Ми запустили клуб МикВісті!
Детальніше
Участь в клубі — інвестиція
у правду та журналістику
Приєднатися
Ваша інвестиція  у правду та журналістику.   Детальніше
  • вівторок

    22 липня, 2025

  • 24.3°
    Ясне небо

    Миколаїв

  • 22 липня , 2025 вівторок

  • Миколаїв • 24.3° Ясне небо

Робоча група обговорила перспективи розвитку території суднобудівного заводу в центрі Миколаєва

В ході другого засідання робочої групи за проєктом «Концепція ревіталізації Миколаївського суднобудівного заводу» експерти обговорили перспективне зонування території підприємства.

Про це повідомляє Українська асоціація центрів підтримки бізнесу.

Згідно з пропозиціями експертів, лівобережна частина пропонується для виробничо-комерційного використання з переорієнтацією на комерційні види діяльності. При цьому збережеться часткове функціонування суднобудівного і судноремонтного виробництва, а також інших високотехнологічних галузей. На правому березі передбачається збереження виробничої зони кораблебудування з глибокою модернізацією.

Керівник робочої групи Ігор Лисицький поділився, що це стратегічне вирішення спрямоване на створення перспектив для розвитку заводу, формування моделей розвитку суднобудівної галузі та сприяння економічному зростанню Миколаєва.

Головний архітектор Миколаєва Євген Поляков підтримав ідею, наголошуючи на тому, що територія заводу повинна сприяти економіці міста та безпеці України. Він відзначив, що законодавство не ставить обмежень для подібних проєктів, навіть враховуючи, що підприємство нині належить до сфери «Укроборонпрому».

— Цей проєкт – це можливість для якісного діалогу з основними стейкхолдерами держави щодо розвитку території, - відзначив Євген Поляков.

На думку  експертів, ревіталізація Миколаївського суднобудівного заводу створить нові можливості для розвитку міста та галузі, сприятиме високотехнологічному виробництву та створенню економічних переваг.

Виконавчий директор ВГО «Українська Асоціація Центрів Підтримки Бізнесу» Артем Ващиленко відзначив, що філософія проєкту «Портфоліо Миколаєва» («Програма сталої трансформації міста Миколаєва для переходу до блакитної економіки») включає активне залучення громадян до процесу прийняття рішень з відновлення міста.

— Це можливість вести якісний діалог із громадськістю щодо реновації Миколаєва. Я сподіваюсь, що люди підтримають експертні рішення, оскільки давно очікували вирішення питань із застарілою промисловою зоною у центрі міста, - підкреслив Артем Ващиленко.

*Публікація створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю громадської організації «Українська Асоціація Центрів Підтримки Бізнесу» та ініціативи «Мери за економічне зростання» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Нагадаємо, у «Портфоліо Миколаєва» відтепер є свій портфоліо хаб.

Відповідно до Законів України «Про медіа» та «Про рекламу», цей матеріал був опублікований або на правах реклами, або у партнерстві ПП «НикВести Продакшн» та офіційного органу державної влади, місцевого самоврядування, громадської організації, підприємства, установи або організації, що провадять господарську діяльність, приватної або юридичної особи, що виступає партнером у межах інформаційної співпраці, або через уповноважену особу чи суб’єкта господарювання, який на договірних засадах здійснює розміщення матеріалів на онлайн-медіа «НикВести» (реєстраційний номер R-40-00984).

Зміст матеріалу є виключною відповідальністю автора в особі: Українська асоціація центрів підтримки бізнесу

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems
Ми запустили клуб МикВісті!

Спільнота читачів, які вірять у силу медіа та змінюють реальність через журналістику

Наша ціль — 200
Вже 2 читачів МікВісті вирішили приєднатись до Клубу