Концепція майбутнього Трамвайної підстанції 1915
-
8:36, 12 лютого, 2025
Концепція майбутнього Трамвайної підстанції 1915. За що придбати, за що утримувати, чи на часі - прошу ознайомитися до кінця. Обґрунтована критика і пропозиції вітаються.
Вчора в обід я зробив офіційний запит в Національну електрону біржу на перегляд будівлі з середини, отримав зворотній звʼязок і чекаю від адміністратора, коли її можна буде подивитися показати місця нам з середини.
Ввечері зʼявилася інформація, що є теж зацікавлені люди - це дуже добре.
Будівля Трамвайної підстанції - без перебільшень символ Миколаєва.
Розташована в самому серці міста.
Тому переконаний, що в ній потрібно розташувати те, що відповідає цьому сенсу.
Те, що буде дійсно важливим для жителів. Те, що буде відповідати сучасній потребі городян. Щоб містяни були також задіяні і заохочені цим.
Що містяни розуміли - що це відповідає їх інтересам.
Чи це не є саме найважливіше?
Тому моє бачення що там потртіно розташувати не щось одне, а дати багатоцільове призначення.
Що конкретно?
1. «Не мовчи» - Центр інформаційною підтримки полонених, зниклих безвісті, загиблих, ветеранів. Кожен тиждень у неділю сотні небайдужих збираються для нагадування місто про тих, хто ціною свого життя захищає нашу країну. Але було б ще більше ефективніше, якщо б такий. Розташування в самому центр дозволяє розмістити інформаційну, агітаційну інформацію щоб кожен день, кожен, хто проходить через пішохідний перехід, проїзжає чи паркується повз, міг бачити і чути їх Голос. «Не мовчи»
2. Музей історії оборони Миколаєва. Це - новітня історія міста. В нас достатньо цікавих обʼєктів, історичних знакових фото, і інших артефактів новітньої історії міста, і було б дуже важливо розмістити їх в самому центрі міста, де б всі жителі і гості могли розуміти, якої ціною Миколаїв вистояв, якою ціною ми живемо в Українському Миколаєві…тут і нагадування про загиблих, полонених - це все переливається з пунктом один.
З чого заробляти кошти на утримання?
Будівлю потртіно утримувати: поточний ремонт, комунальні витрати.
Потрібен мінімальний штат персоналу, прибиральник, охорона.
Тому це місто повинно заробляти
Чим?
1. «Куди піти» Філіал Туристично-інформаційного центру. Спитайте у людей, коли до нас приізжають гості, одне з перших питань «п куди піти в Миколаєві» і часто все закінчується Соборна і Зоопарк, бо досі немає в місті Єдиного центру, який би зібрав докупи Всі історичні обʼєкти, заходи в театрах і концерти, заклади, тощо. Тут можна розмістити всю інформацію - від комунальних закладів - безкоштовно, до комерційних закладів, касу квитків - як варіант за комісію від проданих квитків, чи фіксовану аренду. Плюси - городяни і гості можуть а одному місці отримати всю необхідну інформацію, консультацію і рекомендацію. Якщо хтось скаже що все є в інтеренеті, можна «загугулить» то це навіть не 20% всієї інфи того що цікавого має місто. І такий Інформаційний центр 100% би закривав більшість потреб в цьому напрямі
2. Міні-кавʼярня “1915” - ще одне джерело доходу - повз проходять тисячі жителів, буде багато відвідувачів. Всі полюбляють каву, чай, смаколики, і з задоволенням купували б це в місті з історією, як це відбувається в тому ж Львові. І частина прибутку від такої діяльності теж би покривала витрати на утримання будівілі і перші два соціальних пункти.
Таким чином будівля буде виконувати як соціальну функцію, так і заробляти на себе.
3,5 мільйони - стартова ціна - це 35 людей по 100к
Ок, беремо ще 1,5 на поточний ремонт
Це 50 по 100к
Хтось може дати більше - вже є такі заяви - це прекрасно!
Хтось з простих місцях менше - 500, 1000грн - теж можна відкрити окремий рахунок/банку - щоб кожен міг долучитися до історії
Кожного хто скинеться - зробити окрему «дошку пошани» з прізвищами «Цю будівлю було придбано у 2025 році за рахунок небайдужих городян: прізвища… 1-2-3-4-…..
При умові прозорого механізму і зрозумілій концепції я переконаний, що в місті знайдеться стільки людей і відповідального бізнесу, які придбають цю історичну будівлю і впишуть своє прізвище в сучасну історію міста
Це концепція не є остаточною і можна щось коригувати.
Але моя думка, що це єдиний вірний шлях - поєднувати в такому місці соціальне і комерційне на спільну користь.
Тож, шановні міський голова, депутати, профільні чиновники, меценати - прошу розглянути мою публічну пропозицію і обговорити. Критики я не боюся, а ось можливо будуть ще цікаві пропозиції - то було б дуже добре.
Коли я зробив публікацію про продаж у неділю - її переглянуло більше 130000 людей.
Інформацію про продаж поширили майже всі ЗМІ - за що я вам дуже вдячний!
Тож прошу ЗМІ також поширити цю концепцію-пропозицію для публічних обговорень миколаївцями
Фінансово я особисто готовий долучитися своїми особистими коштами і «скинутися» на цей обʼєкт.
Не мільйон - я поки ще не настільки багатий, але 100000 своїх кровно зароблених я покладу на гарну справу, при умові що це все буде прозоро і публічно, а не кулуарно - впевнений, що сенс цього зрозумілий кожному.
В чому моя зацікавленість?
Я не є депутатом, чи членом партій.
Це не політичний піар.
Я живу в цьому місті, і хочу щоб тут жила моя сімʼя і діти далі.
Я розвиваю це місто вже багато років не на словах, а діями чисельними культурними заходами, і пишаюся, коли люди кажуть, що одна з причин чому вони тут живуть, що їм є куди піти - в тому числі на наші концерти.
Діючий приклад соціальної відповідальності - Ми опікуємося ДОФ вже майже 3 роки, яке є на балансі міста, є памʼяткою, але грошей у міста немає, тож ми самостійно ремонтуємо як можемо цей обʼєкт, озороняємо його, шукаємо джерела фінансування, допомагаємо десяткам тисяч людей, робимо сотні заходів - і все це без фінансування міського бюджету на поточну діяльність.
Мене це надихає.
Я готовий передати частину наших артефактів і фото з наших фотовиставок з Дмитром Скороходовим та Сергієм Кононенком для майбутнього музею історії оборони щоб їх бачило якогмога більше людей
Я особисто готовий долучитися до адміністрування діяльності ще одного культурного обʼєкту - Трамвайної підстанції - на безоплатних умовах - платити з бюджету з/п мені не потрібно.
Готовий долучитися і до наповнення його з середини
Бажаю нашому Миколаєву, щоб в нас все вийшло і кожен миколаївець пишався цим містом і історичним символом - Трамвайною підстанцією 1915.